Nový rozvrh – platný od 7.9.2020

Deti – pondelky a štvrtky 15.30-16.30

Mládež – pondelky a štvrtky 16.30-18.00

Seniori B – pondelky a stredy 19.30-21.00

Seniori A – utorky a štvrtky 19.30-21.00

Kurz pre páry – začiatočníkov – štvrtky 18.00-19.30 – začíname 24.9.

Kurz pre mládež – začiatočníkov – utorky 16.30-17.30

Latino Ladies Basic – dámy bez tanečného partnera začiatočníčky(nové) pondelky 18.30-19.30 – začíname 21.9.

Latino Ladies Continuous – dámy bez tanečného partnera začiatočníčky (pokračovanie jarného kurzu) – stredy 18.30.-19.30 začíname 23.9.

Latino Ladies Advanced – dámy bez tanečného partnera pokročilé – utorky 18.30-19.30 začíname 22.9.

Dámy z LLB a LLC majú možnosť požiadať o preradenie do vedľajšej skupiny – ak im to časovo lepšie vyhovuje – ak to umožnia počty dám v skupine, radi vyhovieme

Piatky sú vyhradené na individuálne, voľné tréningy a raz mesačne TANČIAREŇ – stačí čítať a pýtať sa 🙂

Najbližšie príležitosti si zatancovať/zasúťažiť….

DÁTUM  MIESTO                                             INFO                               KTG

predbežný plán (ak ešte nie sú pri súťaži propozície – tento termín má usporiadateľ vyhradený, ale na definitívne potvrdenie, či súťaž bude a v akých kategóriách, ešte vyčkáva – aká bude aktuálna situácia) :

POZOR – súťaže v CZ sú aktuálne len v prípade, že Čechy nebudú na červenom zozname !!!!!

3.10.         Břeclav   CZ                                 propozície 
9.10.        TANČIAREŇ
17.10.        Trenčín
25.10.      Pezinok

6.11.          TANČIAREŇ
8.11.          Hodonín
22.11.        Nové Zámky
28.11.        Nitra

 

Oznam

Vyhlasujem súťaž o najúspešnejší pár TK Grande Malacky 2020

Za každú účasť na súťaži získava pár 10 Grandebodov (v prípade účasti aj ŠTT aj LAT to je 20). Za každý porazený pár na súťaži 1 Grandebod. Za top umiestnenie (počet kôl >= umiestnenie) +50 Grandebodov.

Prajem Vám veľa úspechov!!!

Výsledky 2019

1.miesto:  Sélešová – Švehla

2.miesto: Knotková – Pištelák

3.miesto: Valigurská – Valigurský

4.miesto: Oravcová – Šišolák

5.miesto: Rečná – Rečný

6.miesto: Cigáneková – Cigánek